Klikając przycisk "OK", potwierdzasz przeczytanie i zaakceptowałeś naszą politykę ciasteczek. Więcej

Służymy pomocą na całym świecie.

Twoje biuro

Thermaflex Poland Thermaflex Izolacji Sp. z.o. o.

ul. Przemysłowa 6
58-130 Żarów
  Polska

+48 74 85 89 666
+48 74 85 89 667
office@thermaflex.com.pl
Kontakt z nami

Izolacje / Flexalen
  • Arkadiusz Fudali
  • a.fudali@thermaflex.com
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • 607.841.717
DziałObsługi Klienta
Izolacje / Flexalen
  • Paulina Sękowska
  • p.sekowska@thermaflex.com
  • 74.8560.321

DziałInwestycji i wsparcia technicznego Flexalen
  • Izabela Podjacka
  • i.podjacka@thermaflex.com
  • Kierownik Inwestycji Flexalen
  • 603.977.872
  • Tomasz Brachmański
  • t.brachmanski@thermaflex.com
  • Doradca Techniczny
  • 601.950.191
  • Łukasz Bednarek
  • l.bednarek@thermaflex.com
  • Doradca Techniczny
  • 661.303.002
  • 74.8560.310
Profile
  • Piotr Jakubczyk
  • p.jakubczyk@thermaflex.com
  • Kierownik Sprzedaży
  • 601.050.407
  • Paulina Sękowska
  • p.sekowska@thermaflex.com
  • 74.8560.321
Izolacje / Flexalen
  • Agnieszka Bykowska
  • a.bykowska@thermaflex.com
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • 661.110.311
DziałObsługi Klienta
Izolacje / Flexalen
  • Wioletta Olichwer
  • w.olichwer@thermaflex.com
  • 74.8560.328

DziałInwestycji i wsparcia technicznego Flexalen
  • Izabela Podjacka
  • i.podjacka@thermaflex.com
  • Kierownik Inwestycji Flexalen
  • 603.977.872
  • Tomasz Brachmański
  • t.brachmanski@thermaflex.com
  • Doradca Techniczny
  • 601.950.191
  • Łukasz Bednarek
  • l.bednarek@thermaflex.com
  • Doradca Techniczny
  • 661.303.002
  • 74.8560.310
Profile
  • Piotr Jakubczyk
  • p.jakubczyk@thermaflex.com
  • Kierownik Sprzedaży
  • 601.050.407
  • Paulina Sękowska
  • p.sekowska@thermaflex.com
  • 74.8560.321
Izolacje / Flexalen
  • Barbara Wojtas
  • b.wojtas@thermaflex.com
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży,
  • Kierownik Techniczny
  • 603.977.873
DziałObsługi Klienta
Izolacje / Flexalen
  • Wioletta Olichwer
  • w.olichwer@thermaflex.com
  • 74.8560.328

DziałInwestycji i wsparcia technicznego Flexalen
  • Izabela Podjacka
  • i.podjacka@thermaflex.com
  • Kierownik Inwestycji Flexalen
  • 603.977.872
  • Tomasz Brachmański
  • t.brachmanski@thermaflex.com
  • Doradca Techniczny
  • 601.950.191
  • Łukasz Bednarek
  • l.bednarek@thermaflex.com
  • Doradca Techniczny
  • 661.303.002
  • 74.8560.310
Profile
  • Piotr Jakubczyk
  • p.jakubczyk@thermaflex.com
  • Kierownik Sprzedaży
  • 601.050.407
  • Paulina Sękowska
  • p.sekowska@thermaflex.com
  • 74.8560.321
Izolacje / Flexalen
  • Justyna Wiercioch
  • j.wiercioch@thermaflex.com
  • Kierownik ds. Inwestycji
  • 609.569.139
DziałObsługi Klienta
Izolacje / Flexalen
  • Paulina Sękowska
  • p.sekowska@thermaflex.com
  • 74.8560.321

DziałInwestycji i wsparcia technicznego Flexalen
  • Izabela Podjacka
  • i.podjacka@thermaflex.com
  • Kierownik Inwestycji Flexalen
  • 603.977.872
  • Tomasz Brachmański
  • t.brachmanski@thermaflex.com
  • Doradca Techniczny
  • 601.950.191
  • Łukasz Bednarek
  • l.bednarek@thermaflex.com
  • Doradca Techniczny
  • 661.303.002
  • 74.8560.310
Profile
  • Piotr Jakubczyk
  • p.jakubczyk@thermaflex.com
  • Kierownik Sprzedaży
  • 601.050.407
  • Paulina Sękowska
  • p.sekowska@thermaflex.com
  • 74.8560.321
Izolacje / Flexalen
  • Ryszard Sajnóg
  • r.sajnog@thermaflex.com
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży,
  • Kierownik Techniczny
  • 601.732.910
DziałObsługi Klienta
Izolacje / Flexalen
  • Agnieszka Bondarowska
  • a.bondarowska@thermaflex.com
  • 74.8560.323

DziałInwestycji i wsparcia technicznego Flexalen
  • Izabela Podjacka
  • i.podjacka@thermaflex.com
  • Kierownik Inwestycji Flexalen
  • 603.977.872
  • Tomasz Brachmański
  • t.brachmanski@thermaflex.com
  • Doradca Techniczny
  • 601.950.191
  • Łukasz Bednarek
  • l.bednarek@thermaflex.com
  • Doradca Techniczny
  • 661.303.002
  • 74.8560.310
Profile
  • Piotr Jakubczyk
  • p.jakubczyk@thermaflex.com
  • Kierownik Sprzedaży
  • 601.050.407
  • Paulina Sękowska
  • p.sekowska@thermaflex.com
  • 74.8560.321

Europa

Thermaflex International

Thermaflex International
Thermaflex International Holding b.v.

Veerweg 1
5145 NS Waalwijk
  Holandia

+31 416 567 777
international@thermaflex.com
Kontakt z nami

Thermaflex Netherlands

Thermaflex Netherlands
Thermaflex Isolatie b.v.

Veerweg 1
5145 NS Waalwijk
  Holandia

+31 416 567 777
nederland@thermaflex.com
Kontakt z nami

Thermaflex Germany

Thermaflex Germany
Thermaflex Isolierprodukte GmbH

Industriering 13
D-06712 Döschwitz
  Niemcy

+49 34425 998 0
germany@thermaflex.com
Kontakt z nami

Thermaflex Austria

Thermaflex Austria
Thermaflex-Flexalen Rohr- und Isoliersysteme GmbH

Siebenhirtenstrasse 17
1230 Wien
  Austria

+43 1 523 26 25 25-0
austria@thermaflex.com
Kontakt z nami

Thermaflex France

Thermaflex France
Thermaflex France SAS

ZA De Champgrand
488 allée des fruitiers
26270 Loriol sur Drome
  Francja

+33 (0)4 75 61 41 78
contact@thermaflex.fr
Kontakt z nami

Thermaflex Russia

Thermaflex Russia
Термафлекс Изоляция +

Ул. 3-я Мытищинская
д.16, стр.3, корп.21-Б, 2 эт
129626 Москва
  Rosja

+7 495 981 11 50
russia@thermaflex.com
Kontakt z nami

Thermaflex Nordic Countries

Thermaflex Nordic Countries
Thermaflex Nordic Aps

Agerskellet 16
8920 Randers NV
  Dania

+45 725 24 081
salg@thermaflex.dk
Kontakt z nami

Thermaflex Italy

Thermaflex Italy
Thermaflex Italia S.r.l.

Via Ugo Bassi 81
33080 Fiume Veneto
  Włochy

+39 0434 030702
italy@thermaflex.com
Kontakt z nami

Ameryka Łacińska

Thermaflex Mexico

Thermaflex Mexico
TIM Aislantes, S.A. de C.V.

Mexico
Mexico D.F.
  Meksyk

998 214 2629
mexico@thermaflex.com
Kontakt z nami

Thermaflex Panama

Thermaflex Panama
Thermaflex Panamá SA

Ofideposito Tocumen II, Calle Belen
Galera B-13 Corregimiento de Tocumen
  Panama

+507 2924323
panama@thermaflex.com
Kontakt z nami

Thermaflex Colombia

Thermaflex Colombia
Thermaflex Colombia S.A.S.

Bogotá / Cartagena
Colombia
  Kolumbia

+57 300 391 23 93
colombia@thermaflex.com
Kontakt z nami

Azja i Pacyfik

Thermaflex Asia

Thermaflex Asia
Thermaflex Insulation Asia Co.Ltd.

10 Moo 12 Chaiyapornvithee 7
Nong-Prue Banglamung
20150 Chonburi
  Tajlandia

+66-038 249000-2
p.broecke@thermaflex.com
Kontakt z nami

Thermaflex in India

Thermaflex in India
Sandeep Mendiratta

C-460 2 nd Floor
Vashi Plaza Sector 17, Vashi
400703 Navi, Mumbai
  Indie

+91 9819990598
s.mendiratta@thermaflex.com
Kontakt z nami

Bliski Wschód

Thermaflex Turkey - office

Thermaflex Turkey - office
Thermaflex Yalitim San. ve TiC. ltd ŞTI

Bayer Cd. Şehit İlknur Keleş Sk.
Tema Plaza No:8 Kat:2
34746 Kozyatağı / Kadıköy / ISTANBUL
  Turcja

+90 ( 216 ) 508 19 19
turkey@thermaflex.com
Kontakt z nami

Thermaflex Turkey - production

Thermaflex Turkey - production
THERMAFLEX YALITIM SAN. ve TİC. LTD ŞTİ

Yeni Mah. 2087. Sokak
No:3
54300 Hendek / SAKARYA
  Turcja

+90 ( 264 ) 614 95 35 - 614 23 89
info@thermaflex.com.tr
Kontakt z nami

Prośba o kontakt

Podziel się tym plikiem

Wyniki w załączeniu
Captcha
Dziękujemy za pobranie naszego pliku.
Dziękujemy za kontakt z naszym biurem.