My, Thermaflex

Gotów do współpracy?

Poszukujemy ludzi z nowatorskimi pomysłami, odznaczających się siłą wykonawczą, gotowych do stawiania czoła współczesnym, skomplikowanym wyzwaniom i stosujących podejście ukierunkowane na rozwiązania. Oferujemy każdemu pracownikowi platformę rozwoju osobistego, aby mogli uwolnić swój pełen potencjał...., a wszystko to, w wykwalifikowanych zespołach i międzynarodowym, innowacyjnym środowisku.

Poszukujesz stażu lub może chcesz zrealizować projekt studencki?

Chcesz wzmocnić swoją karierę w międzynarodowym środowisku?

Czy myślisz innowacyjnie i posiadasz duże ambicje, aby coś zmienić w przyszłości?

Czy jesteś gotowy podejmować wyzwania i posiadasz ducha przedsiębiorczości?

Czy chcesz zdobywać praktyczne doświadczenia na różnych stanowiskach, począwszy od marketingu skończywszy na łańcuchu dostaw?

Będziemy szczęśliwi mogąc powitać Cię w swoim zespole!

Wyślij nam swoją aplikację. Zobaczymy czy możemy połączyć nasze ambicje z Twoją ofertą...

Dodano marzec 16, 2016 w dziale <span class="translation_missing" title="translation missing: pl.careers.fields">Fields</span>

Pracownik Produkcji

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie ogólnych prac produkcyjnych m.in. ustawianie maszyn produkcyjnych na wyznaczonym odcinku linii technologicznej, pakowanie izolacji, oznaczanie asortymentu, kontrola jakości produktu i zgodności z ustalonym standardem, układanie produktu na paletach oraz regranulacja odrzuconych produktów.
  • Praca wykonywana zgodnie z wyznaczonym rytmem;
  • Praca świadczona w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Zdolności manualne niezbędne m. in. do zaginania i zaklejania kartonów, naklejania i pieczętowania etykiet
  • Chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie
  • Wynagrodzenie zwiększone o premie i inne dodatki płacowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na następujący adres mailowy: a.rzepecka@thermaflex.com bądź bezpośredni kontakt z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Dodano październik 11, 2016 w dziale Produkcja

Business Controller

The opportunity:

For our European Insulation Division with the head office in Poland (Żarów) we have a very attractive opportunity for an enthusiastic and driven Business Controller who is eager to make a difference by contributing to the growth ambitions of our international division. We are looking for a Business Controller who is able to act as a thrusted advisor and wants to fulfill the role of counterpart for the Regional Division Director on financial and management matters. In this position you play a key role in monitoring and steering the financial health and profitability of our European insulation division.

Your responsibilities:

  • You act as a business partner to advice the regional management to achieve financial goals and improve the profitability of the organization
  • You are responsible the for the quality of the financial reporting & administration process;
  • You ensure that the financial reporting and administration is timely, accurate, complete and compliant with relevant accounting and taxation principles;
  • You lead the finance team and serve as the point of contact for tax authorities, accountants and insurance companies
  • You analyze and compare the company financial reports with the annual budget and support management to make sound decisions to improve the organizational performance.
  • Finally you will support the management in their dealings with banks, auditors, local fiscal authorities and other 3rd party financial parties

Your profile:

You have experience as a Finance Controller / Business Controller in an international production organization and the ability to understand key financial and business variables to recognize trends in a complex and changing international commercial environment. In this position it’s your second nature to act as a business partner for the regional division management and advice and guide them to achieve financial goals and improve the profitability of the organization. Furthermore, you are used to deliver results, deal with deadlines and to set priorities and team goals and consistently overcomes obstacles.

The following requirements apply for this position:

  • Bachelor or Academic degree in Accounting / Finance or Business economics, preferably completed with a QC-education
  • Experience with ERP systems in production organizations, preferably with Exact Globe;
  • Experience with financial reporting and administration
  • Strong MS and excel skills.
  • A good command of the English language, both verbally and written

We offer:

  • Interesting work with the possibility of development in an international environment
  • High work culture and a friendly atmosphere
  • Attractive salary and social benefits package
  • Medical care

Aplikacje należy wysyłać pod adres a.rzepecka@thermaflex.com

Dodano listopad 16, 2018 w dziale Zarząd

Prośba o kontakt

Podziel się tym plikiem

Wyniki w załączeniu
Captcha
Dziękujemy za pobranie naszego pliku.
Dziękujemy za kontakt z naszym biurem.