My, Thermaflex

Gotów do współpracy?

Poszukujemy ludzi z nowatorskimi pomysłami, odznaczających się siłą wykonawczą, gotowych do stawiania czoła współczesnym, skomplikowanym wyzwaniom i stosujących podejście ukierunkowane na rozwiązania. Oferujemy każdemu pracownikowi platformę rozwoju osobistego, aby mogli uwolnić swój pełen potencjał...., a wszystko to, w wykwalifikowanych zespołach i międzynarodowym, innowacyjnym środowisku.

Poszukujesz stażu lub może chcesz zrealizować projekt studencki?

Chcesz wzmocnić swoją karierę w międzynarodowym środowisku?

Czy myślisz innowacyjnie i posiadasz duże ambicje, aby coś zmienić w przyszłości?

Czy jesteś gotowy podejmować wyzwania i posiadasz ducha przedsiębiorczości?

Czy chcesz zdobywać praktyczne doświadczenia na różnych stanowiskach, począwszy od marketingu skończywszy na łańcuchu dostaw?

Będziemy szczęśliwi mogąc powitać Cię w swoim zespole!

Wyślij nam swoją aplikację. Zobaczymy czy możemy połączyć nasze ambicje z Twoją ofertą...

Dodano marzec 16, 2016 w dziale <span class="translation_missing" title="translation missing: pl.careers.fields">Fields</span>

Pracownik Produkcji

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie ogólnych prac produkcyjnych m.in. ustawianie maszyn produkcyjnych na wyznaczonym odcinku linii technologicznej, pakowanie izolacji, oznaczanie asortymentu, kontrola jakości produktu i zgodności z ustalonym standardem, układanie produktu na paletach oraz regranulacja odrzuconych produktów.
  • Praca wykonywana zgodnie z wyznaczonym rytmem;
  • Praca świadczona w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Zdolności manualne niezbędne m. in. do zaginania i zaklejania kartonów, naklejania i pieczętowania etykiet
  • Chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie
  • Wynagrodzenie zwiększone o premie i inne dodatki płacowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na następujący adres mailowy: a.rzepecka@thermaflex.com bądź bezpośredni kontakt z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Dodano październik 11, 2016 w dziale Produkcja

Prośba o kontakt

Podziel się tym plikiem

Wyniki w załączeniu
Captcha
Dziękujemy za pobranie naszego pliku.
Dziękujemy za kontakt z naszym biurem.