KONTAKT

Międzynarodowe biura

Thermaflex jest firmą o zasięgu globalnym, z siedzibą główną w Holandii, posiada 5 zakładów produkcyjnych i kilka biur sprzedaży na różnych kontynentach.

Fabryka Thermaflex Flexalen
Fabryka Thermaflex

Biura Thermaflex

Thermaflex Izolacji Sp. z o. o.

ul. Przemysłowa 6
58-130 Żarów
Polska
+48 74 85 89 666
biuro@thermaflex.com

Kontakt - Izolacje, SpecialFoam

Kontakt - Flexalen

Północ

Północ – Izolacje
Krzysztof Łukaszewicz, k.lukaszewicz@thermaflex.com,
+48 607841717

Biuro Obsługi Klienta 
Agnieszka Bondarowska, a.bondarowska@thermaflex.com,
+48 74 8560323; +48 601948902

Południe

Południe – Izolacje
Ryszard Sajnóg, r.sajnog@thermaflex.com,
+48 601732910

Biuro Obsługi Klienta 
Agnieszka Bondarowska, a.bondarowska@thermaflex.com,
+48 74 8560323; +48 601948902

Cała Polska - Special Foam

Cała Polska – Special Foam
Piotr Jakubczyk, p.jakubczyk@thermaflex.com,
+48 601050407

Biuro Obsługi Klienta 
Paulina Sękowska, p.sekowska@thermaflex.com,
+48 74 8560321; +48 60194892

Zachód

Zachód – Izolacje
Lech Skomorowski, l.skomorowski@thermaflex.com,
+48 603977873

Biuro Obsługi Klienta 
Agnieszka Bondarowska, a.bondarowska@thermaflex.com,
+48 74 8560323; +48 601948902

Wschód

Wschód – Izolacje
Justyna Wiercioch, j.wiercioch@thermaflex.com,
+48 609569139

Biuro Obsługi Klienta 
Paulina Sękowska, p.sekowska@thermaflex.com,
+48 74 8560321; +48 601948926

Północ

Północ – Flexalen
Izabela Podjacka, i.podjacka@thermaflex.com,
+48 603977082

Biuro Obsługi Klienta 
Daria Gancarzewicz, d.gancarzewicz@thermaflex.com,
+48 748589666 (332); +48 665 948 084

Południe

Południe – Flexalen
Łukasz Bednarek, l.bednarek@thermaflex.com,
+48 661303002

Biuro Obsługi Klienta 
Daria Gancarzewicz, d.gancarzewicz@thermaflex.com,
+48 748589666 (332); +48 665 948 084

Wsparcie Techniczne 
Tomasz Brachmański, t.brachmanski@thermaflex.com,
+48 601950191

Thermaflex międzynarodowo

Thermaflex International

Veerweg 1
5145 NS Waalwijk
Netherlands
+31 416 567 777
international@thermaflex.com

Thermaflex Asia

Thermaflex Insulation Asia Co. Ltd.
10 Moo 12 Chaiyapornvithee 7
Nong-Prue Banglamung
20150 Chonburi
Tajlandia
+66 038 249000 2
p.broecke@thermaflex.com

Thermaflex Austria

Thermaflex Isolatie B.V., Zweigniederlassung Österreich
Peak Vienna
Floridsdorfer Hauptstraße 1
1210 Wien
Austria
+43 670 408 55 20
austria@thermaflex.com

Thermaflex France

Thermaflex France SAS
ZA De Champgrand
488 allée des fruitiers
26270 Loriol sur Drome
France
+33 (0)4 75 61 41 78
contact@thermaflex.fr

Thermaflex Germany

Thermaflex Isolierprodukte GmbH
Zeppelinstraße 13
D-32051 Herford
Germany
Izolacja:
+49-5221 692226-1
germany@thermaflex.com
Flexalen:
+49-5221 692226-2
flexalen@thermaflex.com

Thermaflex Netherlands

Thermaflex Isolatie B.V.
Veerweg 1
5145 NS Waalwijk
Netherlands
+31 416 567 777
international@thermaflex.com

Thermaflex Nordics

Thermaflex Nordic APS
Agerskellet 16
8920 Randers NV
Denmark
+45 725 24 081
salg@thermaflex.dk

Thermaflex Russia - Moscow

Thermaflex Isolation +LCC
Siedziba i fabryka
Frjanovskoe highway, 78
141100, Moscow region
Schelkovo
Russia
+7 495 981 11 50
russia@thermaflex.com

Thermaflex Russia - St. Petersburg

Thermaflex Isolation +LCC
Bogatyrskiy prospect, house 18, office 206
197348, St. Petersburg
Russia
+7 911 926 12 96
a.pesotsky@thermaflex.com

Thermaflex Russia - Krasnodar

Thermaflex Isolation +LCC
st. Russian 315/1, office. No. 106
350087, Krasnodar
Russia
+7 903 45 45 670
v.shtrekker@thermaflex.com

Thermaflex Russia - Kazan

Thermaflex Isolation +LCC
Gorkovskoe highway, 30, office 411
420004, Kazan
Russia
+7 843 554 12 00
r.vildanov@thermaflex.com

Thermaflex Russia - Novosibirsk

Thermaflex Isolation +LCC,
Station Inya-Vostochnaya, Railway street, 1k2, 2nd floor
630517, Novosibirsk region
Novosibirsk district
Russia
+7 923 190 00 04
sibir@thermaflex.com

Thermaflex Turkey Office

Thermaflex Yalitim San. ve TiC. ltd ŞTI
Bayer Cd. Şehit İlknur Keleş Sk.
Tema Plaza No:8 Kat:2
34746 Kozyatağı / Kadıköy / Istambuł
Turkey
+90 216 508 19 19
turkey@thermaflex.com

Thermaflex Turkey Factory

Thermaflex Yalitim San. ve TiC. ltd ŞTI
Yeni mah. 2087 sok nr:3
54300 Hendek / Adapazari
Turkey
+90 264 614 95 35
turkey@thermaflex.com

Skontaktuj się z nami!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dlaczego Thermaflex?

Opracowujemy i dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania techniczne w zakresie izolacji cieplnej, ochrony, odporności na wstrząsy i izolacji akustycznej.

Rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta
Produkty izolacyjne w 100% nadające się do recyklingu
Zarządzanie projektem i wsparcie

Wiadomości

17 stycznia, 2022 in HVAC/R, Montaż i szkolenie, Wiadomości

Szkolenie odnośnie zastosowań ThermaSmart PRO

W ramach programu szkoleniowego m.in. dla przyszłych Techników Inżynierii Sanitarnej, w grudniu odbyło się szkolenie dla grup uczniów Technikum nr 3 w Łodzi, poprowadzone przez naszego Przedstawiciela Handlowego. W trakcie…
Czytaj więcej
30 listopada, 2021 in Wiadomości

Miejska sieć ciepłownicza na archipelagu Azory

Na archipelagu Azory (Angra do Heroísmo, Terceira), João Pualino Lda i jego zespół uruchamiają dziś sieć ciepłowniczą zasilaną przez lokalny zakład przetwarzania odpadów na energię i zaczynają czerpać korzyści z…
Czytaj więcej