Noklikšķinot uz "OK" vai turināt lūkoties šajā tīmekļa vietnē, jūs apstiprināt ka jūs pieņemat un esat lasījis mūsu datu aizsardzības un "Cookie" polisi. Vairāk informācijas...

Kalpojot jums visā pasaulē.

Jūsu pārstāvniecības birojs

Baltijas valstu birojs Liutauras Rimkūnas

.
Kaunas
  Lietuva

+370 610 22790
l.rimkunas@thermaflex.com
Sazināties

Eiropa

Thermaflex International

Thermaflex International
Thermaflex International Holding b.v.

Veerweg 1
5145 NS Waalwijk
  Nīderlande

+31 416 567 777
international@thermaflex.com
Sazināties

Thermaflex Netherlands

Thermaflex Netherlands
Thermaflex Isolatie b.v.

Veerweg 1
5145 NS Waalwijk
  Nīderlande

+31 416 567 777
nederland@thermaflex.com
Sazināties

Thermaflex Germany

Thermaflex Germany
Thermaflex Isolierprodukte GmbH

Industriering 13
D-06712 Döschwitz
  Vācija

+49 34425 998 0
germany@thermaflex.com
Sazināties

Thermaflex Austria

Thermaflex Austria
Thermaflex-Flexalen Rohr- und Isoliersysteme GmbH

Siebenhirtenstrasse 17
1230 Wien
  Austrija

+43 1 523 26 25 25-0
austria@thermaflex.com
Sazināties

Thermaflex France

Thermaflex France
Thermaflex France SAS

ZA De Champgrand
488 allée des fruitiers
26270 Loriol sur Drome
  Francija

+33 (0)4 75 61 41 78
contact@thermaflex.fr
Sazināties

Thermaflex Poland

Thermaflex Poland
Thermaflex Izolacji Sp. z.o. o.

ul. Przemysłowa 6
58-130 Żarów
  Polija

+48 74 85 89 666
+48 74 85 89 667
office@thermaflex.com.pl
Sazināties

Thermaflex Nordic Countries

Thermaflex Nordic Countries
Thermaflex Nordic Aps

Agerskellet 16
8920 Randers NV
  Dānija

+45 725 24 081
salg@thermaflex.dk
Sazināties

Thermaflex Italy

Thermaflex Italy
Thermaflex Italia S.r.l.

Via Ugo Bassi 81
33080 Fiume Veneto
  Itālija

+39 0434 030702
italy@thermaflex.com
Sazināties

Thermaflex Russia

Thermaflex Russia
Термафлекс Изоляция +

Ул. 3-я Мытищинская
д.16, стр.3, корп.21-Б, 2 эт
129626 Москва
  Krievija

+7 495 981 11 50
russia@thermaflex.com
Sazināties

Latīņamerika

Thermaflex Mexico

Thermaflex Mexico
TIM Aislantes, S.A. de C.V.

Mexico
Mexico D.F.
  Meksika

998 214 2629
mexico@thermaflex.com
Sazināties

Thermaflex Panama

Thermaflex Panama
Thermaflex Panamá SA

Ofideposito Tocumen II, Calle Belen
Galera B-13 Corregimiento de Tocumen
  Panama

+507 2924323
panama@thermaflex.com
Sazināties

Thermaflex Colombia

Thermaflex Colombia
Thermaflex Colombia S.A.S.

Bogotá / Cartagena
Colombia
  Kolumbija

+57 300 391 23 93
colombia@thermaflex.com
Sazināties

Āzijas Klusā okeāna reģions

Thermaflex Asia

Thermaflex Asia
Thermaflex Insulation Asia Co.Ltd.

10 Moo 12 Chaiyapornvithee 7
Nong-Prue Banglamung
20150 Chonburi
  Taizeme

+66-038 249000-2
p.broecke@thermaflex.com
Sazināties

Thermaflex in India

Thermaflex in India
Sandeep Mendiratta

C-460 2 nd Floor
Vashi Plaza Sector 17, Vashi
400703 Navi, Mumbai
  Indija

+91 9819990598
s.mendiratta@thermaflex.com
Sazināties

Vidējie Austrumi

Thermaflex Turkey - office

Thermaflex Turkey - office
Thermaflex Yalitim San. ve TiC. ltd ŞTI

Bayer Cd. Şehit İlknur Keleş Sk.
Tema Plaza No:8 Kat:2
34746 Kozyatağı / Kadıköy / ISTANBUL
  Turcija

+90 ( 216 ) 508 19 19
turkey@thermaflex.com
Sazināties

Thermaflex Turkey - production

Thermaflex Turkey - production
THERMAFLEX YALITIM SAN. ve TİC. LTD ŞTİ

Yeni Mah. 2087. Sokak
No:3
54300 Hendek / SAKARYA
  Turcija

+90 ( 264 ) 614 95 35 - 614 23 89
info@thermaflex.com.tr
Sazināties

Kontakta pieprasījums

Kopīgot šo lejupielādi

Rezultātu pielikumus
Captcha
Paldies, ka kopīgojāt mūsu lejupielādi.
Paldies, ka sazinājāties ar mūsu biroju.