Spustelėdami "Gerai" arba tęsdami apsilankymą šioje svetainėje, patvirtinate, kad perskaitėte ir priėmėte mūsų Duomenų apsaugos ir slapukų politiką. Daugiau informacijos....

Aptarnaujame Jus visame pasaulyje

Jūsų biuras

Thermaflex, Baltijos šalių regionas Liutauras Rimkūnas

.
Kaunas
  Lietuva

+370 610 22790
l.rimkunas@thermaflex.com
Susisiekite

Europa

Thermaflex International

Thermaflex International
Thermaflex International Holding b.v.

Veerweg 1
5145 NS Waalwijk
  Nyderlandai

+31 416 567 777
international@thermaflex.com
Susisiekite

Thermaflex Netherlands

Thermaflex Netherlands
Thermaflex Isolatie b.v.

Veerweg 1
5145 NS Waalwijk
  Nyderlandai

+31 416 567 777
nederland@thermaflex.com
Susisiekite

Thermaflex Germany

Thermaflex Germany
Thermaflex Isolierprodukte GmbH

Industriering 13
D-06712 Döschwitz
  Vokietija

+49 34425 998 0
germany@thermaflex.com
Susisiekite

Thermaflex Austria

Thermaflex Austria
Thermaflex-Flexalen Rohr- und Isoliersysteme GmbH

Siebenhirtenstrasse 17
1230 Wien
  Austrija

+43 1 523 26 25 25-0
austria@thermaflex.com
Susisiekite

Thermaflex France

Thermaflex France
Thermaflex France SAS

ZA De Champgrand
488 allée des fruitiers
26270 Loriol sur Drome
  Prancūzija

+33 (0)4 75 61 41 78
contact@thermaflex.fr
Susisiekite

Thermaflex Poland

Thermaflex Poland
Thermaflex Izolacji Sp. z.o. o.

ul. Przemysłowa 6
58-130 Żarów
  Lenkija

+48 74 85 89 666
+48 74 85 89 667
biuro@thermaflex.com
Susisiekite

Thermaflex Nordic Countries

Thermaflex Nordic Countries
Thermaflex Nordic Aps

Agerskellet 16
8920 Randers NV
  Danija

+45 725 24 081
salg@thermaflex.dk
Susisiekite

Thermaflex Italy

Thermaflex Italy
Thermaflex Italia S.r.l.

Via Ugo Bassi 81
33080 Fiume Veneto
  Italija

+39 0434 030702
italy@thermaflex.com
Susisiekite

Thermaflex Russia

Thermaflex Russia
Термафлекс Изоляция +

Ул. 3-я Мытищинская
д.16, стр.3, корп.21-Б, 2 эт
129626 Москва
  Rusija

+7 495 981 11 50
russia@thermaflex.com
Susisiekite

Lotynų Amerika

Thermaflex Mexico

Thermaflex Mexico
TIM Aislantes, S.A. de C.V.

Mexico
Mexico D.F.
  Meksika

998 214 2629
mexico@thermaflex.com
Susisiekite

Thermaflex Panama

Thermaflex Panama
Thermaflex Panamá SA

Ofideposito Tocumen II, Calle Belen
Galera B-13 Corregimiento de Tocumen
  Panama

+507 2924323
panama@thermaflex.com
Susisiekite

Thermaflex Colombia

Thermaflex Colombia
Thermaflex Colombia S.A.S.

Bogotá / Cartagena
Colombia
  Kolumbija

+57 300 391 23 93
colombia@thermaflex.com
Susisiekite

Azija ir Ramusis vandenynas

Thermaflex Asia

Thermaflex Asia
Thermaflex Insulation Asia Co.Ltd.

10 Moo 12 Chaiyapornvithee 7
Nong-Prue Banglamung
20150 Chonburi
  Tailandas

+66-038 249000-2
p.broecke@thermaflex.com
Susisiekite

Thermaflex in India

Thermaflex in India
Sandeep Mendiratta

C-460 2 nd Floor
Vashi Plaza Sector 17, Vashi
400703 Navi, Mumbai
  Indija

+91 9819990598
s.mendiratta@thermaflex.com
Susisiekite

Vidurinieji Rytai

Thermaflex Turkey - office

Thermaflex Turkey - office
Thermaflex Yalitim San. ve TiC. ltd ŞTI

Bayer Cd. Şehit İlknur Keleş Sk.
Tema Plaza No:8 Kat:2
34746 Kozyatağı / Kadıköy / ISTANBUL
  Turkija

+90 ( 216 ) 508 19 19
turkey@thermaflex.com
Susisiekite

Thermaflex Turkey - production

Thermaflex Turkey - production
THERMAFLEX YALITIM SAN. ve TİC. LTD ŞTİ

Yeni Mah. 2087. Sokak
No:3
54300 Hendek / SAKARYA
  Turkija

+90 ( 264 ) 614 95 35 - 614 23 89
info@thermaflex.com.tr
Susisiekite

Susisiekimo užklausa

Pasidalinkite šiuo dokumentu

Rezultatų priedas
Captcha
Dėkojame, kad pasidalinote mūsų informacija.
Dėkojame, kad susisiekėte su mūsų biuru.