Når du klikker på "OK" eller fortsætter med at bruge vores hjemmeside, accepterer du, at du har læst og accepteret vores cookiepolitik. Flere oplysninger...

Tilgængelig globalt.

Dit kontor

Thermaflex Nordic Thermaflex Nordic Aps

Agerskellet 16
8920 Randers NV
  Denmark

+45 725 24 081
salg@thermaflex.dk
Kontakt os

Europa

Thermaflex International

Thermaflex International
Thermaflex International Holding b.v.

Veerweg 1
5145 NS Waalwijk
  Netherlands

+31 416 567 777
international@thermaflex.com
Kontakt os

Thermaflex Netherlands

Thermaflex Netherlands
Thermaflex Isolatie b.v.

Veerweg 1
5145 NS Waalwijk
  Netherlands

+31 416 567 777
nederland@thermaflex.com
Kontakt os

Thermaflex Germany

Thermaflex Germany
Thermaflex Isolierprodukte GmbH

Industriering 13
D-06712 Döschwitz
  Germany

+49 34425 998 0
germany@thermaflex.com
Kontakt os

Thermaflex Austria

Thermaflex Austria
Thermaflex-Flexalen Rohr- und Isoliersysteme GmbH

Siebenhirtenstrasse 17
1230 Wien
  Austria

+43 1 523 26 25 25-0
austria@thermaflex.com
Kontakt os

Thermaflex France

Thermaflex France
Thermaflex France SAS

ZA De Champgrand
488 allée des fruitiers
26270 Loriol sur Drome
  France

+33 (0)4 75 61 41 78
contact@thermaflex.fr
Kontakt os

Thermaflex Poland

Thermaflex Poland
Thermaflex Izolacji Sp. z.o. o.

ul. Przemysłowa 6
58-130 Żarów
  Poland

+48 74 85 89 666
+48 74 85 89 667
office@thermaflex.com.pl
Kontakt os

Thermaflex Russia

Thermaflex Russia
Термафлекс Изоляция +

Ул. 3-я Мытищинская
д.16, стр.3, корп.21-Б, 2 эт
129626 Москва
  Russia

+7 495 981 11 50
russia@thermaflex.com
Kontakt os

Thermaflex Italy

Thermaflex Italy
Thermaflex Italia S.r.l.

Via Ugo Bassi 81
33080 Fiume Veneto
  Italy

+39 0434 030702
italy@thermaflex.com
Kontakt os

Latinamerika

Thermaflex Mexico

Thermaflex Mexico
TIM Aislantes, S.A. de C.V.

Mexico
Mexico D.F.
  Mexico

998 214 2629
mexico@thermaflex.com
Kontakt os

Thermaflex Panama

Thermaflex Panama
Thermaflex Panamá SA

Ofideposito Tocumen II, Calle Belen
Galera B-13 Corregimiento de Tocumen
  Panama

+507 2924323
panama@thermaflex.com
Kontakt os

Thermaflex Colombia

Thermaflex Colombia
Thermaflex Colombia S.A.S.

Bogotá / Cartagena
Colombia
  Colombia

+57 300 391 23 93
colombia@thermaflex.com
Kontakt os

Asien og Stillehavsområdet

Thermaflex Asia

Thermaflex Asia
Thermaflex Insulation Asia Co.Ltd.

10 Moo 12 Chaiyapornvithee 7
Nong-Prue Banglamung
20150 Chonburi
  Thailand

+66-038 249000-2
p.broecke@thermaflex.com
Kontakt os

Thermaflex in India

Thermaflex in India
Sandeep Mendiratta

C-460 2 nd Floor
Vashi Plaza Sector 17, Vashi
400703 Navi, Mumbai
  India

+91 9819990598
s.mendiratta@thermaflex.com
Kontakt os

Mellemøsten

Thermaflex Turkey - office

Thermaflex Turkey - office
Thermaflex Yalitim San. ve TiC. ltd ŞTI

Bayer Cd. Şehit İlknur Keleş Sk.
Tema Plaza No:8 Kat:2
34746 Kozyatağı / Kadıköy / ISTANBUL
  Turkey

+90 ( 216 ) 508 19 19
turkey@thermaflex.com
Kontakt os

Thermaflex Turkey - production

Thermaflex Turkey - production
THERMAFLEX YALITIM SAN. ve TİC. LTD ŞTİ

Yeni Mah. 2087. Sokak
No:3
54300 Hendek / SAKARYA
  Turkey

+90 ( 264 ) 614 95 35 - 614 23 89
info@thermaflex.com.tr
Kontakt os

Kontaktanmodning

Del denne download

Bilag med resultater
Captcha
Tak, fordi du har delt vores download.
Tak, fordi du har kontaktet vores kontor.